Famiflora graszaad 1kg tot 50m² - Schaduw & zon - ideaal voor een schaduwgazon
Productinformatie "Famiflora graszaad 1kg tot 50m² - Schaduw & zon - ideaal voor een schaduwgazon"
- Goed voor een gazon tot 50 m²
- Hoge schaduwtolerantie
- Voor een vol & egaal gazon
- Minder mos
- Met beschermende coating
- Voor sier- én speelgazons
Famiflora Schaduw & zon graszaad is speciaal ontwikkeld voor een schaduwrijk gazon! 🌿
Een schaduwrijke tuin, maar wil je toch graag van een volle, groene & gezonde grasmat genieten? Dat is geen probleem, dankzij dit grasmengsel!
Wat zijn de sterktes van dit graszaad?
✅ Hoge schaduwtolerantie
Speciale samenstelling die goed groeit in de schaduw én in volle zon
✅ Moswerend
Vormt een dichte zode die mos geen kans geeft
✅ Strakke uitstraling
Een verzorgd, egaal gazon met hoge sierwaarde
✅ Transparante, premium coating
Creëert de ideale kiemomgeving, voorkomt stofvorming, zorgt voor een gelijkmatige verdeling tijdens het zaaien en beschermt tegen het wegpikken door vogels
✅ Geschikt voor allerlei doeleinden
Voor inzaaien én doorzaaien van sier- en speelgazons
Samenstelling
• 30% Engels raaigras (Lolium Perenne)
Waarvan 1/3 met Quick Repair & Grow-technologie voor een snelle kieming. Dit is een gepattenteerd type graszaad dat enorm snel kiemt, ook bij lage temperatuur.
• 30% Roodzwenkgras (Festuca Rubra Rubra)
• 20% Veldbeemdgras (Poa Pratensis)
• 20% Ruwbladig Schapengras (Festuca Trachyphilla)
Hoe moet ik mijn gazon zaaien?
- Maai het gazon.
- Verwijder alle mos, onkruid en andere onzuiverheden van de te behandelen plekken.
- Maak de ondergrond los en werk, waar nodig, de oneffenheden bij met aarde.
- Zaai gelijkmatig in over zowel de breedte- als de lengterichting.
- Hark het zaad heel lichtjes in.
- Druk aan met de rol.
- Besproei vervolgens met veel water en hou de bodem goed vochtig tot de opkomst van het gras. De kiemperiode is ongeveer 3 weken (afhankelijk van zon, vocht en temperatuur).
Hoe kan ik mijn gazon verzorgen?
- Van zodra het gras langer dan 8 cm is, kan je het een eerste maal maaien (stel de grasmaaier in op de hoogste stand).
- Beregen regelmatig (bij warm weer dagelijks!).
- Bemest je gazon na 4 à 6 weken. Bekalk regelmatig met Famiflora kalkkorrels en Famiflora gazonmest voor een optimaal resultaat.
Overgebleven graszaden best zo koel mogelijk en donker bewaren om de kiemkracht zo veel mogelijk te verlengen.
👉 Heb je nog meer vragen over graszaad of wil je weten hoe je precies gras zaait?
🌱 Lees onze uitgebreide graszaadgids!
Meer tips voor een prachtig & groen gazon? Lees dan zeker deze blogs!
- Gras zaaien of graszoden plaatsen in 5 stappen
- 5 redenen waarom je gazon niet goed groeit
- Doorzaaien in de winter, een mooi en onkruidvrij gazon in de lente
Over Famiflora:
De beste prijs-kwaliteitsverhouding voor jouw tuin en gazon vindt u bij Famiflora! Al deze producten zijn met veel zorg geselecteerd voor jouw tuinplezier.
Productspecificaties
| Aanbevolen dosering: | Inzaai: 300 g/10m² - doorzaai: 150 g/10m² |
|---|---|
| Inclusief meststof: | Nee |
| Kieming & vestiging: | Langzaam |
| Rendement in m² per verpakking: | 50 |
| Rubriek: | Gras |
| Schaduwbestendigheid: | Hoog |
| Siergehalte: | Gemiddeld |
| Tredvastheid/betreding (resistentie tegen activiteit): | Gemiddeld |
| Type gazon: | Schaduwgazon, Speel & sportgazon |
| Inhoud in KG: | 1 |
| EAN: | 5401119016541 |
| Gewicht: | 1.1 kg |
| Inhoud: | 1 kg |
| Verpakkingsafmetingen: | 29L x 7B x 20H cm |
Beoordelingen
Aanmelden