Substral Gazon Revolutie 4 kg - graszaad, meststof & bodemverbeteraar in 1!
Alles-in-1 voor een super gazon!
Productinformatie "Substral Gazon Revolutie 4 kg - graszaad, meststof & bodemverbeteraar in 1!"
- Inhoud: 4 kg
- Aantal m²: 80
- Bevat meststof, graszaad & bodemverbeteraar
- 50% dikker gras na 1 maand
- 3x per jaar toepassen
- 100% natuurlijke oorsprong
- Hersluitbare verpakking
Gazon Revolutie is de alles-in-één oplossing voor een fit & mooi gazon, het hele jaar lang!
Wat zijn de sterktes van dit product?
✅ Alles-in-1: meststof, graszaad & bodemverbeteraar
Gedaan met allerlei behandelingen en producten voor een gezond gazon! Dat kost je minder moeite, tijd, geld én opslag.
✅ 50% dikker gras binnen 1 maand!
Snel resultaat én minder kans op onkruid!
✅ Slechts 3 behandelingen per jaar nodig om je gazon topfit te houden
Geen ingewikkelde onderhoudsschema's of diverse producten per jaar nodig, maar gewoon strooien, bewateren & klaar!
✅ Foolproof product
Geen ingewikkeld gazononderhoud, maar gewoon 1 product: ideaal voor beginners
✅ 100% natuurlijke oorsprong
✅ Hersluitbare verpakking
Voor een goede & eenvoudige bewaring
Dosis:
50 g/m²
Samenstelling: Organische meststof NPK 9-4-0 met extra MgO (2,5%) en CaO 12% (8,6% Ca)
Hoe toepassen?
• Maai het gazon kort tot op 3-4 cm
• Hark de grond los of verticuteer
• Strooi het mengsel gelijkmatig
• Geef water indien het niet regent binnen 48u
Ideale toepassingsperiode:
maart-september
👉 Heb je nog meer vragen over graszaad of wil je weten hoe je precies gras zaait?
🌱 Lees onze uitgebreide graszaadgids!
Meer tips voor een prachtig & groen gazon? Lees dan zeker deze blogs!
Over Substral:
Substral doet je planten volop groeien en bloeien, zowel in huis, op het terras als in volle grond. Substral staat al meer dan 60 jaar voor kwaliteit.
Productspecificaties
| Aanbevolen dosering: | 50 g/m² |
|---|---|
| Geschikt voor tuindeel: | Gazonmeststof, Gazon |
| Oorsprong: | Organisch + mineraal |
| Productgroep: | (Pot)grond en bodemverbeteraars |
| Rendement in m² per verpakking: | 80 |
| Rubriek: | Tuinieren |
| Toepassing: | Gazon |
| Vorm: | Korrel of Kruimel |
| Inhoud in KG: | 4 |
| EAN: | 5411463108014 |
| Gewicht: | 4 kg |
| Inhoud: | 4 kg |
Goed om te weten
| Signaalwoord: | Not applicable |
|---|
Beoordelingen
Aanmelden