Salta Comfort Edition Ground Trampoline - 366cm - Rond - Groen
De perfecte, veilige inground trampoline voor urenlang springplezier!
Productinformatie "Salta Comfort Edition Ground Trampoline - 366cm - Rond - Groen"
- Strak en stijlvol design
- Lage en veilige opstap (20cm)
- Optimaal springcomfort door luchtverplaatsing
- Fijnmazig en stevig veiligheidsnet
- Sterk gegalvaniseerd frame
Op zoek naar een prachtige trampoline die naadloos opgaat in je tuin? De Salta Comfort Edition Ground van 366cm in het groen is een absoluut plaatje! 🌳 Deze ronde inground trampoline combineert een prachtig strak design met een ongekend scherpe prijs. Omdat hij slechts 20 cm boven het maaiveld uitsteekt, hebben kinderen een heerlijk lage en veilige op- en afstap. Springen was nog nooit zo laagdrempelig!
- Geweldige sprongkracht: De trampoline is aan de onderzijde uitgerust met een speciaal net, waardoor de lucht tijdens het springen optimaal kan ontsnappen. Resultaat? Soepele en hoge sprongen! 🤸♂️
- Oersterk en stabiel: Het zwarte stalen frame is gegalvaniseerd én gepoedercoat voor maximale stevigheid. Met de bijgeleverde grondankers zet je hem muurvast in de grond.
- Tip: Leer de kinderen om het veiligheidsnet altijd netjes te sluiten met de dubbelzijdige rits voordat de spring-sessie begint, voor 100% veiligheid.
Bij het maken van de wildste salto's wil je natuurlijk op veiligheid kunnen vertrouwen. Gelukkig biedt het sterk gespannen, fijnmazige veiligheidsnet van de Comfort Edition optimale bescherming en vangt het elke onverwachte buiteling veilig op. De 64 dubbel conische veren zijn veilig afgedekt door een 20mm dikke, groene beschermrand van stootabsorberend foam. Laat die acrobatische toeren maar komen! ✨
Specificaties:
Afmeting: ⌀366cm | Vorm: Rond | Max. gewicht: 120kg (Statisch testgewicht: 300kg) | Min. leeftijd: 5 jaar | Hoogte trampoline: 20cm | Hoogte incl. net: 200cm | Aantal veren: 64 (140mm, dubbel conisch, zilver) | Keurmerken: TÜV, CE/EN71 | Materiaal frame: Staal (verzinkt & gepoedercoat) | Materiaal rand: 20mm EPE foam, 0,35mm PVC top, 110g PE bottom.
Productspecificaties
| Algemene kenmerken - Keurmerk(en): | TÜV, CE/EN71 |
|---|---|
| Algemene kenmerken - Minimumleeftijd: | 5 jaar |
| Beschermrand - Breedte: | 29 cm |
| Beschermrand - Dikte vulling: | 20 mm EPE |
| Beschermrand - Kleur: | Zwart |
| Beschermrand - Lengte rok: | 13 cm |
| Beschermrand - Materiaal bovenzijde: | 0,35 mm PVC |
| Beschermrand - Materiaal onderzijde: | 110g PE |
| Diameter in cm: | 366 |
| Frame - Aantal poten: | 4 |
| Frame - Afwerking: | Verzinkt, Gepoedercoat |
| Frame - Diameter poten: | 38,1 mm |
| Frame - Diameter toprail: | 38,1 mm |
| Frame - Hoogte: | 20 cm |
| Frame - Materiaal: | Staal |
| Frame - Verbinding: | Kliksysteem en bouten, inclusief 4 ankers |
| Kleur: | Zwart |
| Leeftijdsgroep: | Peuter (2-4 j), Kleuter (4-6 j) |
| Maat: | ø 366 cm |
| Materiaal: | Staal |
| Net - Kleur net: | Zwart |
| Net - Materiaal net: | PE (kunststof) |
| Productgroep: | Inground trampolines, Ronde trampolines |
| Productvariant: | Groen |
| Rubriek: | Speelgoed, Sport, Trampolines |
| Springmat - Kleur: | Zwart |
| Veiligheidsnet - Bescherming palen: | Ja |
| Veiligheidsnet - Hoogte: | 200 cm |
| Veiligheidsnet - Materiaal: | Polyethyleen |
| Veiligheidsnet - Type sluiting: | Rits |
| Veren - Aantal veren: | 64 |
| Veren - Afwerking: | Dubbel conisch |
| Veren - Lengte: | 140 |
| Vorm: | Rond |
| Zitjes - Maximale belastbaarheid: | 120 |
| EAN: | 8719425455952 |
| Inhoud: | 1 stuk(s) |
Beoordelingen
Aanmelden